Specjalista ds. Kalkulacji Kosztów

Zakres obowiązków:

Kalkulacja kosztów dotyczących zapytań ofertowych (RFQ),

Kalkulacja kosztu wytworzenia i kosztów sprzedaży,

Wykonywanie raportów i analiz,

Kalkulacja cen standardowych i standaryzacja kosztów,

Praca z systemem SAP (moduł CO).

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, controlling lub pokrewne),

Doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmie produkcyjnej,

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

Mile widziana znajomość systemu SAP,

Dokładność i dobra organizacja pracy,

Umiejętność analitycznego myślenia,

Zaangażowanie.

Nasz Klient oferuje:

Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

Stabilne zatrudnienie,

Umowę o pracę,

Dobrą atmosferę pracy.

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Moltton

Żory, śląskie

Umowa o pracę

Specjalista

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne