Specjalista ds. Kadr (m/k), Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista ds. Kadr (m/k)

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr (m/k)

Work place: Poznań

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t6N000000A9C2QAK

Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia,
  • przygotowywanie umów i aneksów dla pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji personalnej oraz zakładanie akt osobowych, a także ich archiwizacja,
  • weryfikacja ewidencji czasu pracy oraz poprawności druków i wniosków (m.in. L4, wnioski urlopowe, wnioski o opiekę itp.),
  • współpraca z działem płac w zakresie zgłaszania pracowników do ZUS i naliczaniem wynagrodzeń,
  • systematyczne wprowadzanie danych do systemu kadrowego,
  • wsparcie dla pracowników w zakresie podstawowych zagadnień prawa pracy.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu prawa pracy oraz rozliczania czasu pracy,
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji pracowniczej,
  • dobra znajomość obsługi programu TETA oraz pakietu MS Office,
  • doświadczenie w agencji pracy tymczasowej, choć nie jest to warunek konieczny,
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w czołowej agencji pracy w Polsce,
  • dużo cierpliwości i pomoc na każdym etapie wdrożenia,
  • wsparcie merytoryczne i szkolenia niezbędne na stanowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników,
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl