Specjalista ds. Kadr i Płac, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plWorkSpectrum Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
WorkSpectrum Sp. z o.o.
Dodano
21.10.2021

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy działającej w obszarze HR & Payroll, Accounting & Tax, sekretariat korporacyjny, globalne zarządzanie i administracja a także usług powierniczych otwieramy proces rekrutacji na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów
  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych
  • Współpracowanie z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
  • Bezpośrednia obsługa klientów polskich i zagranicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość Enova
  • Znajomość programu Płatnik
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

To oferujemy

  • Bezpłatne zajęcia Business English na terenie biura
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe
  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i awansu

Work Spectrum to innowacyjna polska firma doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji pracowników metodą Search&Selection, Executive Search oraz Personal Consulting.

To pierwsza taka firma w Polsce, która specjalizuje się w całkowitej psychologii rekrutacji, gdzie analizujemy nie tylko kandydatów, ale też środowisko w jakim zdobywali doświadczenie co przekłada się na pozyskiwanie informacji na temat każdego kandydata.