Specjalista ds. kadr i płac, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plHelios - Specjalista ds. kadr i płac

Ogólnopolska Sieć Kin Helios S.A w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do Działu Kadr i Płac, osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: Kadry i płace

Opis stanowiska - główne zadania:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców:
    • prowadzenie dokumentacji kadrowej (nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy oraz stosunku cywilnoprawnego, zmiany warunków zatrudnienia);
    • prowadzenie dokumentacji płacowej, rozliczanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (w tym realizacja świadczeń chorobowych i macierzyńskich, obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi);
    • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu;
    • sporządzanie dokumentacji dla celów emerytalno-rentowych;
  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich i innych absencji;
  • Sporządzanie dokumentacji ZUS, PIT, PFRON, GUS, ZFŚS;
  • Przygotowywanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, komornik); współpraca z urzędami i organami kontroli;
  • Przygotowywanie raportów i statystyk kadrowych; sporządzanie zestawień i analiz z zakresu administracji płac;
  • Przygotowywanie, weryfikacja i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń oraz zmian innych przepisów prawnych z obszaru kadr i płac.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna wiedza z zakresu obowiązującego prawa pracy, płacy; ubezpieczeń społecznych oraz znajomość przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych; znajomość zasad raportowania GUS;
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik oraz biurowych programów komputerowych (pakiet MS Office);
  • Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych
  • Komunikatywność i dobre zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • Zdolności organizacyjne (doskonała organizacja pracy własnej);
  • Samodzielność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność; systematyczność, terminowość, sumienność, dyskrecja, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju osobistego i zawodowego;
  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz o interesującym profilu i charakterze działalności;
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Zapraszamy zainteresowane osoby do nadsyłania ofert do dnia 07-10-2019 za pomocą przycisku Aplikuj, ewentualnie pisemnie na adres:

HELIOS SA
ul. Sienkiewicza 82/84
90-318 Łódź
z dopiskiem: „Dział Kadr i Płac”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Helios Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź (Administrator).Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail iodo@helios.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.