Specjalista ds. kadr i płac / Payroll, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Specjalista ds. kadr i płac / Payroll

Oferta archiwalna

Specjalista ds. kadr i płac / Payroll

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników - umowa zlecenie
  • Przygotowanie oraz naliczanie wynagrodzeń i zasiłków dla różnych form zatrudnienia ( umowa zlecenie ),
  • Rozliczenie czasu pracy, administrowanie,
  • Przygotowanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo- płacowych,
  • Sporządzenie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników,
  • Nadzorowanie i wdrażanie procedur obsługi dokumentów pracowniczych,
  • Sporządzanie deklaracji związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, rozliczeń dla ZUS i US, PFRON, sprawozdań GUS,
  • Prowadzenie kontroli ZUS, US, PIP,
  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji dot. przebiegu pracy.

Wymagania:

  • Min. 1~2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów dot. ubezpieczeń społecznych i kwestii podatkowych związanych z zatrudnieniem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel),
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • Umiejętność organizacji pracy, samodzielność, dyspozycyjność,

Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".