Specjalista ds. kadr i płac (m/k), Stanowice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista ds. kadr i płac (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac (m/k)

Work place: Stanowice

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000000m7GIQAY

Obowiązki:
  • obsługa kadrowo-płacowa,
  • tworzenie deklaracji VAT, rozliczeń, zestawień,
  • księgowanie, wystawianie faktur.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - 2 lata,
  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość programu MRP.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym klientem,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • możliwość rozwoju - podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w systemie 1-zmianowym.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl