Specjalista ds. kadr i płac (k/m), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista ds. kadr i płac (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac (k/m)

Work place: Warszawa

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000000mVV7QAM

Obowiązki:
  • sporządzanie rozliczeń dla ZUS, US, PFRON, GUS,
  • rozliczanie czasu pracy oraz ewidencji urlopów,
  • administrowanie PPK,
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie raportów, analiz oraz sprawozdań kadrowo - płacowych na potrzeby firmy,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami w ramach naliczania wynagrodzeń,
  • tworzenie zaświadczeń na potrzeby pracowników,
  • rozliczanie benefitów, przysługujących pracownikom.
Wymagania:
  • doświadczenie w dziale administracji personalnej i naliczaniu wynagrodzeń,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętność sporządzania list płac, deklaracji ZUS i PIT,
  • znajomość systemu kadrowo-płacowego SAP (lub innego, podobnego),
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,
  • dbałość o szczegóły.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę przez firmę zewnętrzną,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną i inne benefity,
  • możliwości stałego rozwoju kompetencji w dziedzinie kadrowo-płacowej i nie tylko,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • niezbędne narzędzia pracy i komfortowe biuro (chillout roomy, super miła atmosfera, brak dress-codu).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl