Specjalista ds. kadr i księgowości, Sobiekursk - oferta pracy - GoldenLine.plFIRMA WANICKI Sp. z o. o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Specjalista ds. kadr i księgowości

Lokalizacja
Sobiekursk
Pracodawca
FIRMA WANICKI Sp. z o. o.
Dodano
03.08.2020

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji księgowych,
  • umiejętność przygotowywania deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • przygotowywanie list płac,
  • rozliczanie czasu pracy.

Oczekiwania/wymagania :

  • doświadczenie w zakresie powyższych obowiązków,
  • znajomość przepisów podatkowo-rachunkowych i zagadnień z zakresu prawa pracy,
  • zdolności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word), programów księgowych,
  • rzetelność, dokładność,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazna atmosfera współpracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail tomasz.lugowski@wanicki.pl

lub kontakt telefoniczny 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Wanicki Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MW Wanicki Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MW Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży (istniejemy od 1991 roku).

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i na terenie Słowacji.

Zapewniamy:

-stabilne zatrudnienie -> umowa o pracę, ugruntowana pozycja na rynku,

-możliwość szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków -> system szkoleń,

-atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie.