Specjalista ds. Kadr i Księgowości k/m z językiem niemieckim

Zadania

  • Rozliczanie pracowników
  • Sprawdzanie naliczania wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy
  • Prowadzenie dokumentacji Pracowników i Zleceniobiorców PS24
  • Sporządzanie zaświadczeń
  • Kontakt z Urzędami, prowadzenie spraw związanych z ZUS i US
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów wewnątrz firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Wystawianie faktur

Wymagania

  • Znajomość przepisów: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Rzetelność i sumienność
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Warszawa Mokotów
  • Pracę w ambitnym i rozwijającym się Zespole
  • STABILNE ZATRUDNIENIE - CAŁY ETAT
  • PAKIET MEDYCZNY PO 3 M-C
  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia dotyczące obsługi Klienta, prowadzenia rozmów telefonicznych, obsługi exela

Personalservices24, firma oferująca usługi w różnych obszarach, między innymi usługi opieki oraz pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej w związku z rozwojem i poszerzeniem Działu Administracji poszukuje obecnie Pracowników

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PS24 Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Brak dress code
Prywatna opieka medyczna
Brak procedur korporacyjnych
Spotkania integracyjne