Specjalista ds. Finansowych (m/k), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista ds. Finansowych (m/k)

Aktualnie dla naszego klieta poszukujemy:

Specjalista ds. Finansowych (m/k)

Work place: Warszawa

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000003TutjQAC

Zadania:
  • wsparcie klientów wewnętrznych we wszystkich kwestiach związanych z księgowością,
  • wsparcie zewnętrznego dostawcy usług księgowych w zbieraniu danych, wyjaśnianiu transakcji,
  • tworzenie / usprawnianie niezbędnych procedur finansowych związanych ze sprawozdawczością ustawową i fiskalną,
  • ustalanie sprawozdań,
  • wsparcie centrów finansowych w przygotowaniu poprawnych danych do rozliczeń kosztów.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, mile widziane doświadczenie na stanowisku głównego księgowego,
  • doświadczenie w koordynowaniu działań finansowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii z zakresu finansów,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • praca w firmie globalnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość pracy całkowicie zdalnej, hybrydowej, bądź stacjonarnej (Warszawa - Włochy).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl