Specjalista ds. CRM, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plRTV Euro AGD - Specjalista ds. CRM

Oferta archiwalna

Specjalista ds. CRM

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje zadania:

·         Udział w tworzeniu strategii CRM w zakresie kreowania i prowadzenia programów lojalnościowych, kampanii sprzedażowych i wydarzeń,

·         Planowanie i realizacja akcji promocyjnych dla Klientów EURO w zależności od profilu Klienta,

·         Inicjowanie i realizacja zadań związanych z pozyskiwaniem danych kontaktowych i zgód na komunikację marketingową od klientów oraz motywowaniem klientów do rejestracji zakupów,

·         Dbałość o aktualizację regulaminu sklepów i zgodność prowadzonych działań, z przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami regulującymi pozyskanie i przetwarzanie danych osobowych oraz komunikację marketingową z Klientami,

·         Monitorowanie i raportowanie zrealizowanych akcji oraz przygotowanie rekomendacji celem zwiększenia efektywności prowadzonych działań,

·         Rozwój i  udoskonalanie usług oferowanych klientom,

·         Zarządzanie i budowanie segmentów klientów,

·         Podejmowanie działań mających na celu zwiększenie efektywności pracy Doradców.

Nasze Oczekiwania:

·         Co najmniej  2-latnie doświadczenia na stanowisku związanym z marketingiem bezpośrednim, marketingiem internetowym, handlem detalicznym,

·         Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z marketingiem lub  Psychologia / Socjologia,

·         Znajomość Google Analytics na poziomie podstawowym,

·         Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

·         Znajomość zagadnień związanych z programami lojalnościowymi,

·         Dobra znajomość języka angielskiego,

·         Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętności wyciągania trafnych wniosków,

·         Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole,

·         Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (budowanie relacji).

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,

·         Pakiet benefitów (kartę sportową, bezpłatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie),

·         Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

·         Przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatywy.