Specjalista ds. Content Marketingu, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista ds. Content Marketingu

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Content Marketingu

Wrocław

Region: dolnośląskie

Neo24 jest jednym z największych sklepów internetowych, ekspertem w kategorii AGD. Pracujemy zespołowo, w wyjątkowej atmosferze, kreując dla naszych Klientów najlepsze rozwiązania, które ułatwiają im codzienne funkcjonowanie. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • Tworzenie opisów i specyfikacji technicznych oraz galerii zdjęć oferty produktowej
  • Opracowywanie i optymalizacja treści informacyjno-produktowych dla serwisów firmowych
  • Przygotowywanie i redagowanie rozmaitych tekstów wspierających komunikację marki (artykuły, blogi, poradniki)
  • Kreowanie koncepcji akcji reklamowych
  • Tworzenie sloganów i treści reklamowych wspierających sprzedaż
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi zespołami ds. e-marketingu, sprzedaży oraz grafikami
  • Monitorowanie trendów, premier i branży

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie lub studenci studiów zaocznych/wieczorowych
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego i kreatywnego tworzenia opisów produktów
  • Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu SEO, umożliwiająca weryfikację treści pod tym kątem
  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w działaniach content marketingowych
  • Doświadczenie w zakresie opracowywania treści marketingowych z uwzględnieniem specyfiki różnych kanałów komunikacji
  • Umiejętność tworzenia tekstów (lekkość pióra i łatwość operowania słowem)
  • Sprawność w samodzielnym prowadzeniu kilku projektów jednocześnie
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Spostrzegawczość, komunikatywność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

www.neo24.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.