Specjalista ds. analiz inwestycyjnych, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plICC - Specjalista ds. analiz inwestycyjnych

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Specjalista ds. analiz inwestycyjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • udział w sporządzaniu harmonogramów rzeczowo - finansowych inwestycji niezbędnych do przyjęcia planu nakładów inwestycyjnych, planu postępowań zakupowych,
  • sporządzanie sprawozdań niezbędnych do monitorowania realizacji inwestycji,
  • udział w formułowaniu opinii i stanowisk Biura do zgłaszanych przez jednostki zewnętrzne inicjatyw inwestycyjnych,
  • ocena efektywności zrealizowanych przedsięwzięć inwestycyjnych w aspekcie osiągnięcia założonych celów oraz przyjętej Strategii Spółki,
  • współpraca z zespołami projektowymi oraz innymi Biurami w ramach struktury realizacji projektu w zakresie zapewnienia dobrej jakości danych,
  • przygotowywanie umów, niezbędnej do ogłoszenia postępowań zakupowych (dokumentacja projektowa, roboty budowlane, nadzór),
  • uzgadnianie dokumentów (w tym faktur) dotyczących płatności dla Wykonawcy
  • udział w identyfikacji i zapobieganiu ryzyk w realizacji kontraktu/projektu - raportowanie do właściwych komórek organizacyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej i raportów do kontroli wewnętrznej/zewnętrznej.

Wymagania wobec Kandydata:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego, mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją projektów inwestycyjnych (znajomość realizacji projektów z dofinansowaniem ze środków UE będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość pakietu MS Office i MS Project na poziomie średnio - zaawansowanym
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i budowania relacji
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku przewozów kolejowych,
  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,
  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,
  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,
  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • miejsce pracy - Warszawa, Olszynka Grochowska.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 31.12.2020 r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PKP INTERCITY S.A. z siedzibą w Warszawie al. Jerozolimskie 142 a, 02-305 Warszawa. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z powołanym przez PKP INTERCITY S.A. Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@intercity.pl, tel.: +48 22 474 21 15. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str. 1-88 – zwane dalej RODO)), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. PKP Intercity S.A. będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres jej trwania, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach bez ograniczeń czasowych.. Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu ich profilowania.

Poprzez kliknięcie przycisku „Aplikuj” lub „Wyślij” zgadzają się/zgodzili się Państwo na przetwarzanie Państwa danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji.