Specjalista do spraw kluczowych dostawców, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.pl CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k. - {{offer.position}

Archive offer

Specjalista do spraw kluczowych dostawców
[Rekrutacja prowadzona online]

Lokalizacja
Lublin
Pracodawca
CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.
Dodano
22.06.2020

Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszej firmy, chcesz uczestniczyć w usprawnieniu  łańcucha dostaw kluczowych dla nas produktów i surowców  oraz pomagać przy wdrażaniu nowych, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Budowa, rozwój oraz bieżąca opieka nad łańcuchem dostaw kluczowych surowców,
  • Realizacja procesów kontraktowania oraz nadzór nad dokumentacją kontraktową zabezpieczającą stabilne warunki współpracy oraz nieprzerwaną dostępność materiałów produkcyjnych,
  • Przeprowadzanie audytów kluczowych dostawców w Polsce i za granicą,
  • Realizacja procesu zakupowego materiałów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych,
  • Analiza rynku dostawców – zarówno w kraju, jak i za granicą - pod kątem pozyskiwania najkorzystniejszych warunków zakupowych,
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu surowców w odniesieniu do ich kosztów, planów produkcyjnych i możliwości magazynowych,
  • Współpraca lub koordynacja procesów podczas wprowadzania nowych produktów na rynek – rola Project Managera w wybranych przedsięwzięciach,
  • Prowadzenie działalności operacyjnej w systemie magazynowo – księgowym,
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz budowanie z nimi trwałych relacji,
  • Tworzenie różnorodnych  analiz dotyczących zakupów oraz stanów magazynowych,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju działu zaopatrzenia oraz całej firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, chemiczne lub ekonomiczne),
  • Minimalne trzyletnie doświadczenie na stanowisku kupca,
  • Doświadczenie w obszarze planowania łańcucha dostaw,
  • Praktyczna znajomość zasad obrotu handlowego (kraj oraz import),
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) – warunek konieczny,
  • Sumienność i samodyscyplina,
  • Kreatywność i samodzielność,
  • Podzielność uwagi, umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,
  • Dyspozycyjność – odbywanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych.

Mile widziane:

  • Swobodne poruszanie się po programie magazynowo – księgowym typu ERP,
  • Znajomość branży chemicznej,
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Oferujemy:
  • Atrakcyjną pracę w firmie z branży chemicznej oraz udział w ciekawych i rozwojowych projektach,
  • Stabilne zatrudnienie (pełny etat),
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Atrakcyjny system wynagradzania: stałe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia + rozbudowany system premiowy,
  • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym dla pracownika i możliwość dołączenia go dla członków rodziny,
  • Praca w młodym, ale doświadczonym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Część informacyjna dla Kandydatów o Administratorze Danych Osobowych:Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k. w Lublinie, ul. Dobrzańskiego 3/BS002,2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż 2 lata,4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji,5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,6) w każdym momencie może Pani/Pan cofnąć zgodę oraz skontaktować się z nami w kwestiach dotyczących danych osobowych pod adresem e-mail: ado@chemnovatic.com, 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

CHEMNOVATIC jest profesjonalną firmą chemiczną, której produkty wykorzystywane są przez klientów na całym świecie.