Spawacz, Świnoujście - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Spawacz

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy z branży stoczniowej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Spawacz

Miasto: Świnoujście

Region: zachodniopomorskie

Numer ref.: SP_0917_SW_WAI

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac spawalniczych konstrukcji aluminiowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Spawacza, mile widziane w przemyśle stoczniowym.
  • Mile widziane uprawnienia do spawania metodą 131.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Możliwość pracy w ramach nadgodzin oraz w soboty (brak konieczności!).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.