Spawacz, Salzburg - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Spawacz

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecniedla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spawacz

Miejsce pracy: Salzburg

Region: Cała Polska

Numer ref.: SP/2017/A/35

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac spawalniczych konstrukcji stalowych w budynkach jednorodzinnych lub przemysłowych
  • Przygotowywanie i montaż konstrukcji stalowych
  • Prace według rysunków technicznych i wskazówek
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w spawaniu metodą MIG/MAG/WIG/TIG
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Podstawowe narzędzia do pracy
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na warunkach austriackich
  • Praca od pon. do pt.; w zależności od budowy również od pon. do czw.
  • Możliwość pracy w grupie 2,3 – osobowej, przy czym tylko jedna osoba zna język niemiecki (dotyczy niektórych projektów)
  • Zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca
  • 13-sta pensja wypłacana na przełomie czerwiec/lipiec
  • 14-sta pensja wypłacana na przełomie listopad/grudzień
  • Wynagrodzenie od 1900€ netto (zawiera: stawka godzinowa + dieta dzienna)
  • Praca w nadgodzinach według zapotrzebowania
  • Możliwość zwrotu kosztów przejazdu do Polski

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.