SOFTWARE PROJECT LEADER, Częstochowa - oferta pracy - GoldenLine.plTRW - SOFTWARE PROJECT LEADER

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

SOFTWARE PROJECT LEADER

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: śląskie

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów związanych z tworzeniem, rozwojem oprogramowania,
  • Planowanie i nadzorowanie przebiegu projektu,
  • Koordynacja pracy grupy projektowej,
  • Prowadzenie / nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej,
  • Ustalanie priorytetów, zarządzanie i informowanie nt. ryzyka w projekcie,
  • Analiza danych projektowych oraz tworzenie na ich podstawie raportów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka, Elektronika lub pokrewne,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku „Software Engineer“ oraz  doświadczenie w zarządzaniu projektem,
  • Dobra znajomość języka C i oprogramowania wbudowanego,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym dobrą komunikację,
  • Kreatywność, analityczny sposób myślenia.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny),
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży automotive,
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy,
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Rozbudowany pakiet socjalny i prywatną opiekę medyczną,
  • Elastyczne godziny pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.