Six Sigma Black Belt, Sosnowiec - oferta pracy - GoldenLine.plDPM - Six Sigma Black Belt

Dla naszego klienta – największego na świecie producenta maszyn budowlanych, w związku z rozbudową działu zakupów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Six Sigma Black Belt

Miasto: Sosnowiec

Region: śląskie

Numer ref.: SBB/01/DPM

Obowiązki:
  • Koordynowanie projektów Lean Six Sigma w zakładzie
  • Wprowadzanie działań optymalizujących na poziomie zakładu
  • Wprowadzenie zmian procesowych ukierunkowanych na poprawę efektywności w projektach
  • Organizacja oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy z obszaru Lean Six Sigma
  • Praca nad ciągłym doskonaleniem procesów produkcyjnych i jakościowych w celu eliminacji błędów systemowych
  • Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze całej organizacji
Wymagania:
  • Certyfikat Black Belt poparty minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań Lean Management oraz Six Sigma w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania projektami, umiejętności przywódcze, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz inicjatywa w działaniu
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej spółce koncernowej
  • Możliwość realizacji kluczowych projektów w otoczeniu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju kompetencji pod okiem profesjonalistów
  • Bogaty pakiet szkoleń

Chcesz wiedzieć więcej?

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.