Serwisant sieci teletechnicznych - bez doświadczenia!, Środa Śląska - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Serwisant sieci teletechnicznych - bez doświadczenia!

Lokalizacja
Środa Śląska
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
26.05.2020

Obowiązki:

  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów
  • budowa i konserwacja elementów sieci oraz urządzeń
  • wykonywanie instalacji światłowodowych
  • usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych

Wymagania:

  • mile widziane osoby, które ukończyły liceum/technikum informatyczne lub pokrewne
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności manualno-techniczne
  • motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznym zespole serwisowym,
  • wynagrodzenie zasadnicze w okresie próbnym 2600 -2900 brutto
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, dofinansowanie do wczasów i kolonii

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.

Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.