SERWISANT MASZYN DRUKARSKICH, Wrocław / Polska - oferta pracy - GoldenLine.plISG Personalmanagement GmbH - SERWISANT MASZYN DRUKARSKICH

Nasz klient jest jednym z światowych liderów przemysłu graficznego i specjalizuje się w produkcji i serwisie nowoczesnych urządzeń drukarskich oraz w doradztwie i bieżącym wsparciu dla swoich kluczowych klientów. Obecnie poszukujemy osoby na stanowiskoowościu:

SERWISANT MASZYN DRUKARSKICH

Miejsce pracy: Wrocław / Polska
Numer ref.: Nr aplikacji 78147

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, serwis i naprawa zaawansowanych technologicznie maszyn drukarskich
  • Szkolenia dla klientów w zakresie obsługi produktów firmy
  • Koordynowanie potrzeb serwisowych i bieżące doradztwo
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Wsparcie telefoniczne dla klientów (hotline & remote support)
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń, proaktywna współpraca z Centralą Firmy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

Oczekiwania:

  • Umiejętności w zakresie instalacji, serwisu i naprawy złożonych urządzeń technicznych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży drukarskiej lub innej technicznej
  • Umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, uczciwość, wysoka kultura osobista
  • Nastawienia na klienta oraz osiąganie uzgodnionych celów
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat, kompleksowe szkolenia, dobrą atmosferę w zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: application@isg.com
lub ISG-Karriereportal
z zaznaczeniem numeru aplikacji 78147.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

ISG Personalmanagement GmbH
A-1010 Wien, Nibelungengasse 1-3/Stiege 4/Stock 3/Top 52
Miroslaw Lubecki, M: +43 664 84 13 556
eMail: application@isg.com