Serwisant farmy wiatrowej / Field Services Technician, Leszno - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Serwisant farmy wiatrowej / Field Services Technician

Dla naszego klienta, globalnej firmy, zajmującej się wytwarzaniem energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, poszukujemy:

Serwisant farmy wiatrowej / Field Services Technician

Work place: Leszno

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000tEvdWQAS

Obowiązki:
  • utrzymanie ciągłej gotowości turbin wiatrowych przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości oraz zasad bezpieczeństwa,
  • usuwanie awarii turbin wiatrowych,
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów turbin wiatrowych,
  • wykonywanie prac serwisowych, inspekcji urządzeń technicznych przy ścisłej współpracy z podwykonawcami i dostawcami części zamiennych,
  • koordynacja/nadzór nad przebiegiem działań serwisowych i innych działań eksploatacyjno-ruchowych przez firmy zewnętrzne,
  • dbałość o terminowe wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń technicznych,
  • raportowanie i analiza zdarzeń zaistniałych na farmie wiatrowej,
  • opracowywanie raportów z przeprowadzonych prac.
Wymagania:
  • wykształcenie o profilu technicznym wyższe, średnie (np. automatyka, elektryk, elektrotechnik, energetyk, mechatronika),
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki oraz hydrauliki i mechatroniki,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (liczne szkolenia w języku angielskim),
  • chęci praktycznego poznania działania turbin wiatrowych,
  • brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 metrów,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne posiadanego doświadczenia oraz pakiet benefitów,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rozwoju zawodowego i awansu,
  • pracę w międzynarodowych strukturach firmy,
  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl