Senior IT Project Manager

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie dla naszego Partnera, międzynarodowej sieci restauracji, poszukujemy doświadczonego project managera, którzy skutecznie wdroży zintegrowany system planowania restauracjami w całej Polsce.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Restauracyjna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Praca zdalna w większości, wymagana obecność na kluczowych spotkaniach
  • Czas trwania projektu: 1,5 roku
  • Język angielski: B2/C1
  • Wynagrodzenie: 1400 - 1700 netto / dzień / b2b
  • Metodologia: Agile

Zakres zadań:

  • Przygotowanie i wdrożenie projektu zintegrowanego systemu planowania dla wszystkich restauracji w Polsce zarządzanych przez korporację i licencjobiorców
  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie prac zespołu projektowego
  • Regularna komunikacja ze wszystkimi interesariuszami i dostawcami
  • Zapewnienie otwartej i wszechstronnej komunikacji na projekcie
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie

Wymagania:

  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i kompleksowym zarządzaniu projektami IT
  • Znajomość branży restauracyjnej oraz systemów zarządzania sprzedażą / zintegrowanych systemów planowania / POS oraz wiedza na temat procesów biznesowych związanych z nimi
  • Portfolio pomyślnie zrealizowanych projektów
  • Wysokie umiejętności komunikacji z interesariuszami oraz współpracy z dominującymi jednostkami
  • Umiejętności przywódcze i negocjacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość poprowadzenia dużego projektu technologicznego dla znanej sieci restauracji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną wraz z opieką stomatologiczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Eventy integracyjne

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

1 400 - 1 700 PLN netto

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Menedżer

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie