Sekretarka Prezesa Zarządu, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plJob House - Sekretarka Prezesa Zarządu <br/><span id="uwagiDoStanowiska">z biegłą znajomością języka angielskiego</span>

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje profesjonalnej osoby do pracy na stanowisku:

Sekretarka Prezesa Zarządu
z biegłą znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: SEK/ZARZ/GDA

Obowiązki:

  • Prowadzenie i obsługa Sekretariatu Prezesa Zarządu.
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań Członków Zarządu.
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i dokumentów na potrzeby przełożonego.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów i faktur Sekretariatu Prezesa.
  • Redagowanie pism wychodzących.
  • Obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego.
  • Przygotowywanie i obsługa odpraw, konferencji i innych spotkań służbowych.
  • Organizacja delegacji, konferencji i innych wyjazdów służbowych Prezesa Zarządu.
  • Udział i tłumaczenie spotkań biznesowych.
  • Monitorowanie projektów i zadań zleconych przez Prezesa Zarządu, w tym utrzymywanie dyscypliny terminów zamknięcia spraw służbowych.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
  • Wykonywanie innych czynności w ramach obsługi administracyjno-biurowej.
  • Znajomość wewnętrznych aktów prawnych tj. Regulamin Organizacyjny, Statut itd.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Min. 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w kontaktach senior level.
  • Sprawne posługiwanie się oprogramowaniem MS Office (szczególnie Word, Excel, Outlook) oraz nowoczesnymi narzędziami pracy, mile widziana znajomość tematyki social media.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana potwierdzona certyfikatem).
  • Dyskrecja, wysoka kultura osobista, komunikatywność i elastyczność.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole i organizacja pracy własnej, w tym także umiejętność do pracy projektowej.
  • Inteligencja emocjonalna, miła aparycja.
  • Asertywność i umiejętność stawiania granic.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w ocenie ważności spraw przedkładanych do Prezesa Zarządu.
  • Atutem będzie znajomość protokołu dyplomatycznego i biznesowego savoir – vivre.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji realizującej zagraniczne przedsięwzięcia.
  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ambitnych zadań.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, karta MultiSport, opieka medyczna, trener wewnętrzny, jęz. angielski).
  • Udział w szkoleniach zawodowych.
  • Udział w projektach CSR.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.