Scrum Master, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Scrum Master

Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK),

W 2020 roku po raz kolejny uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Scrum Master

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i wspieranie zespołów Scrum-owych,
  • Aktywny udział w transformacji zwinnej banku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w zespołach stosujących metody zwinne, w tym co najmniej 2 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera,
  • Doświadczenie w pracy z organizacją w promowaniu i rozwijaniu zwinności,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole i wspierania jego członków od strony organizacyjnej i relacji międzyludzkich we wszystkich fazach jego rozwoju,
  • Dogłębne rozumienie i umiejętność stosowania wartości, reguł i praktyk agile,
  • Praktyczna znajomość Scruma,
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i umiejętność efektywnego organizowania swojej pracy,
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi wspierających pracę zwinnych zespołów (np. Jira, Microsoft Team Foundation Server),
  • Wyższe wykształcenie,
  • Posiadanie certyfikatu Professional Scrum Master™ level I (PSM I) lub jego odpowiednika.

Mile widziane

  • Certyfikat Professional Scrum Master™ level II (PSM II),
  • Znajomość metody Kanban,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej.
  • Aktywny udział w jednej z większych w Europie transformacji zwinnych w bankowości.
  • Pracę w dynamicznym zespole (m.in. Scrum Masterzy, Agile Coach’e) rozwijającym i napędzającym Agile@Scale.
  • Dużą samodzielność działania i wpływ na kształt, tempo i przebieg transformacji zwinnej.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • zniżki na zakupy w centrach handlowych

Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B(dalej: Bank) informuje, że  w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Bank. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty  na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Bankiem.

Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.

Dane Inspektora Ochrony Danych Banku, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są w dokumencie:  Informacja o ochronie danych osobowych dla kandydatów do pracy w Santander Consumer Bank S.A., umieszczonym na stronie  https://www.santanderconsumer.pl/o-banku/ochrona-danych-osobowych/