Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Biuro księgowe LICZYK Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi księgowe na terenie Warszawy i okolic, a dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu – eLiczyk, czyli księgowości on-line również poza obszarem stolicy.

Nasze usługi księgowe kierujemy do polskich przedsiębiorstw ze wszystkich branż.

Wiecej informacji na stronie www.liczyk.com.pl

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: REF 23/Prog/

Opis stanowiska

  • Posiadamy wolne wakaty na stanowiska samodzielnych księgowych.
  • Stanowisko związane z prowadzeniem Ksiąg Handlowych i KPiR.
  • Stanowisko związane z pracą w dziale płacowo-kadrowym.

Umiejętności

  • znajomość programu CDN Optima będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności zawodowych i poszerzenia wiedzy w zakresie rachunkowości
  • lokalizacja Warszawa, Postępu 17D

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.