Sales Support Coordinator with German, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Sales Support Coordinator with German

Oferta archiwalna

Grafika górna

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Support Coordinator with German
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref. SSC/065/AWI

Oferujemy:

  • Ponadrynkowe, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet szkoleń i przyjazne warunki pracy - relax room, świeże owoce
  • Możliwość pracy zdalnej (po pół roku od zatrudnienia)

Wymagania:

  • J. niemiecki - poziom biegły (w mowie i piśmie)
  • J. angielski - poziom komunikatywny (obsługa systemów i komunikacja wewnętrzna)
  • Znajomość procesów sprzedaży
  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT lub sprawdzone umiejętności techniczne (sprzęt i oprogramowanie)

Zadania

  • Monitorowanie pracy zespołów handlowych
  • Tworzenie ofert sprzedaży
  • Kontrola i obsługa zamówień zgodnie z procesami
  • Praca z dokumentacją (w tym także tłumaczenie i weryfikacja poprawności językowej)
Grafika dolna