Sales Manager / Przedstawiciel Handlowy, Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Sales Manager / Przedstawiciel Handlowy

Lubisz kontakt z klientami? Sprzedaż masz we krwi? Chcesz rozwijać się w branży gastronomicznej?

3 x na TAK? Świetnie!

Zostań członkiem międzynarodowego zespołu z niesamowitymi możliwościami rozwoju u naszego partnera UBER Eats i podążaj swoją ścieżką razem z nami!

Sales Manager / Przedstawiciel Handlowy

Location: Niemcy

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewniaj klienta, że to UBER Eats jest najlepszym wyborem dla niego
  • Współpracuj z zespołem nad strategicznymi projektami w celu optymalizacji cyklu sprzedaży, ekspansji na nowe obszary i poprawy zadowolenia naszych partnerów
  • Negocjuj z najlepszymi partnerami w branży gastronomicznej, by podpisywać umowy na wyłączność
  • Wyszukuj nowe możliwości biznesowe, buduj i utrzymuj dobry kontakt z potencjalnymi klientami
  • Współpracuj ze swoim zespołem, aby zapewnić partnerom sukces i stale ulepszać kompleksowy cykl sprzedaży już od pierwszego etapu
  • Stawiaj sobie cele do zrealizowania i zdobywaj nowych partnerów bezpośrednio w terenie lub przez telefon

Ta praca jest dla Ciebie idealna, jeśli...

  • Zdobyłeś już pierwsze doświadczenie w proaktywnym rozwoju relacji z klientami
  • Jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży – nic nie szkodzi! Chętnie zatrudnimy osoby również bez doświadczenia, które chcą rozwijać się w branży i posiadają umiejętności negocjacyjne
  • Uwielbiasz kontakt z ludźmi i posiadasz smykałkę do sprzedaży
  • Jesteś gotowy na nowe wyzwania i przeprowadzkę do Niemiec
  • Cechuje Cię bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana
  • W idealnym przypadku jesteś również gotowy do podróży służbowych na terenie Niemiec
  • Jesteś osobą otwartą na nowe znajomości i lubisz pracę w zespole

Co możemy Ci zaoferować...

  • Bonus powitalny w wysokości 1000€
  • Do tego bonus relokacyjny w wysokości 500€ przez pierwsze 6 miesięcy (pomożemy Ci znaleźć mieszkanie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 37.000€ brutto/rok + prowizja do 12.000€/rok
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy i stałego doskonalenia swoich ponadprzeciętnych umiejętności
  • Kompleksowe wdrożenie do nowych działań
  • Zwrot kosztów za benzynę
  • Kupony do wykorzystania do UBER i UBER Eats

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.