Rozładowywanie kontenerów, Sosnowiec-Pieńki - oferta pracy - GoldenLine.pl"WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Rozładowywanie kontenerów

Wynagrodzenie
25 - 26 netto
Lokalizacja
Sosnowiec-Pieńki
Pracodawca
"WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dodano
29.04.2022
Numer referencyjny
29414_64884

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest jedną z największych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu pracę z nami znalazło ponad 50 000 osób. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

ROZŁADOWYWANIE KONTENERÓW

Lokalizacja: Sosnowiec Pieńki

ZADANIA:

  • ręczne rozładowywanie kontenerów z artykułami niespożywczymi
  • paletyzacja rozpakowanych artykułów

WYMAGANIA:

  • Ukończone 18lat
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wraz z orzeczeniem lekarskim
  • Chęci do podjęcia pracy
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 7 -15

OFERUJEMY :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (umowa zlecenie)
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 25,89 zł brutto/h
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Bezpłatne szkolenia
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numerem 725-777-885

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html