Rekruter, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Rekruter <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>(wsparcie Działu Rekrutacji w Banku)</span>

Rekruter
(wsparcie Działu Rekrutacji w Banku)

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Umowa o pracę.
Pełny etat.
Praca zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska eksperckie oraz menedżerskie
  • Współpraca z menedżerami w zakresie tworzenia profilu poszukiwanego kandydata
  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę, preselekcja i selekcja aplikacji
  • Organizowanie spotkań, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (w tym phone/skype interview)
  • Aktywne docieranie i pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacyjnych (w tym social media, direct search)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kandydatami oraz jednostkami biznesowymi
  • Dokumentacja i raportowanie działań, prowadzenie bazy kandydatów
  • Aktywne poszukiwanie narzędzi i kanałów wspierających proces rekrutacji
  • Budowanie doskonałego candidate experience poprzez profesjonalny kontakt z kandydatami oraz właściwą prezentację oferty Banku

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 1-3 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji w branży finansowej lub pokrewnej mile widziane
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne takie jak: komunikacja, doradztwo, budowanie relacji
  • Pro-aktywna postawa, nastawienie na działanie, dążenie do wypracowania i wdrożenia nowych rozwiązań
  • Umiejętność godzenia wielu zadań i priorytetów
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków, wysokie standardy i jakość pracy
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Praca od zaraz.

CV prosimy wysyłać za pomocą:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.