Rekruter ze znajomością języka ukraińskiego i polskiego, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plAPOLO STAFFING AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Archive offer

Rekruter ze znajomością języka ukraińskiego i polskiego

Lokalizacja
Katowice
Pracodawca
APOLO STAFFING AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dodano
05.09.2022
Numer referencyjny
4826_2874

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja pracowników,
  • analiza i selekcja kandydatów,
  • utrzymywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji,
  • poszukiwanie nowoczesnych kanałów pozyskania kandydatów,
  • bieżące prowadzenie dokumentacji,
  • budowanie bazy kandydatów,
  • dodawanie ogłoszeń w mediach społecznościowych,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy.

Wymagania:

  • wiedza w zakresie prawa pracy, rekrutacji
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu HR,
  • znajomość pakiety MS Office,
  • znajomość języka polskiego i ukraińskiego.

Oferujemy:

  • miesięczny system wypłacania wynagrodzeń,
  • praca w młodym dynamicznym zespole,
  • bogaty system premiowy,
  • możliwość rozwoju,
  • zapewniamy narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów.

Agencja Pracy APOLO Staffing Agency prężnie rozwijająca się firma w zakresie usług HR, specjalizująca się w ekspresowym dostarczaniu pracowników ze wschodu jak i z Polski, posiadająca swoje oddziały zarówno na terenie Ukrainy i Polski, obecnie do swojego zespołu poszukuje:

Rekrutera/Specjalisty ds. rekrutacji Cudzoziemców z j. ukraińskim

Miejsce pracy: Katowice (Centrum)