Regionalny przedstawiciel handlowy, - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Regionalny przedstawiciel handlowy

Firma międzynarodowa, lider w branży tkanin technicznych w Europie, w związku
z dynamicznym rozwojem na polskim rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

 Polska Południowa - Aglomeracja Śląska

Szukamy osób zaangażowanych, pozytywnie nastawionych i konsekwentnie dążących do osiągania sukcesu.

Jesteśmy rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Mocno inwestujemy w dział sprzedaży. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

Twoje zadania:

  • Obsługa aktualnych oraz pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B
  • Promowanie produktów oferowanych przez firmę
  • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży
  • Monitorowanie rynku

Twój profil:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 3 lata  (mile widziane 5 lat)
  • Wykształcenie min. średnie - preferowane techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zapał do pracy i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Optymizm i wiara w siebie

Gwarantujemy Ci:

  • Forma zatrudnienia: Umowę o pracę
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do składania CV oraz listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.