REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plCalzedonia - REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Lubisz wyzwania i dynamiczne środowisko pracy? Chcesz rozwijać się w sprzedaży i uczyć obsługi klienta od najlepszych?

DOŁĄCZ DO NAS!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy miłośników mody oraz słonecznej Italii, którzy chcieliby z nami tworzyć nową wizję w zakresie zarządzania personelem w sklepach i udoskonalać standardy obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie siecią podlegających punktów handlowych;
  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych w swoim regionie;
  • Nadzór i kontrola działań związanych z funkcjonowaniem podległych sklepów zgodnie ze standardami firmy;
  • Monitorowanie pracy personelu, zarządzanie wskaźnikami KPI;
  • Dbanie o rozwój pracowników;
  • Rekrutacja i szkolenie podległego zespołu.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Zdolności menedżerskie;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań;
  • Doświadczenie w branży odzieżowej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem;
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Szukamy osób otwartych, komunikatywnych, odpowiedzialnych, mających pasję do pracy w branży retail.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie + system premiowy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pracę dla stabilnej, znanej marki;
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i cyklicznych;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Calz Polska to właściciel marek

Aktualnie na świecie mamy ponad 4200 sklepów, w Polsce jest ich ponad 130. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.