Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych, - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych. W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki. Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Miejsce pracy:
Gdańsk/Gdynia/Sopot/Kielce/Ostrowiec Świętokrzyski/Szczecin/Łomża/Zielona Góra

Pracując na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży do Twoich obowiązków będzie należeć aktywna sprzedaż ubezpieczeń w placówkach oświatowych. Posiadasz umiejętności sprzedażowe i odpowiada Ci praca w terenie? To praca właśnie dla Ciebie!

Zapoznaj się z naszą ofertą na: www.nau.pl

Zadania:

  • bezpośrednia sprzedaż ubezpieczeń grupowych w placówkach oświatowych oraz instytucjach samorządowych,
  • kompleksowa obsługa i rozwój sprzedaży u dotychczasowych klientów,
  • przygotowywanie i prowadzenie spotkań handlowych prezentujących ofertę w zakresie ubezpieczeń grupowych,
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w podległym regionie.

Oczekujemy:

  • umiejętności sprzedażowych (łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji oraz pozyskiwaniu klientów, komunikatywności),
  • umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji ofert handlowych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • mile widziane doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży produktów lub usług,
  • znajomość rynku ubezpieczeń grupowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego,
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon,
  • profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy (produkty, techniki sprzedaży),
  • współpracę w oparciu o działalność gospodarczą,
  • cykliczne spotkania integracyjne,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki do teatru, kina.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

  1. Administratorem Pani/Pana danych jest Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
  2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email nau@nau.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
  3. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iodo@nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
  4. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu:

– rekrutacji - podstawą przetwarzania danych jest niezbędność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przez zawarciem umowy,

– ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją, – podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest możliwość dochodzenia przez niego roszczeń.

  1. Administrator przestanie przetwarzać dane po zakończeniu rekrutacji oraz przedawnieniu roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją.
  2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz profilowania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy o pracę lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

  1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
  2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.