Recepcjonistka, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plSamsung - Recepcjonistka

Oferta archiwalna

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: BS/GA/REC

Zadania

  • Obsługa recepcji (przyjmowanie gości, odbieranie telefonów, obsługa przesyłek, poczty przychodzącej i wychodzącej oraz dokumentów wewnętrznych)
  • Wspieranie koreańskich wizytorów w sprawach organizacyjnych
  • Sporządzanie zamowień na potrzeby biura
  • Koordynowanie pracy personelu sprzątającego
  • Bieżąca dbałość o odpowiedni stan techniczny oraz czystość pomieszczeń biurowych
  • Zgłaszanie nieprawidłowości do personelu technicznego i administracji biura
  • Pomoc w bieżących pracach zespołu administracyjnego

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office) i urządzeń biurowych
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”