Recepcjonistka - 1 zmiana - Radonice k. Grodziska Mazowieckieo

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • pracę w godzinach 8.00-16.00;
  • stawkę godzinową w wysokości 23zł brutto;
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do Karty Multisport;
  • możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny.

Zadania:

  • organizowanie pracy recepcji;
  • dbałość o właściwy wizerunek firmy oraz recepcji;
  • obsługa centrali telefonicznej;
  • przyjmowanie dokumentów wchodzących i organizacja wysyłki dokumentów;
  • przyjmowanie i opieka nad gośćmi, organizacja spotkań oraz zarządzanie salami konferencyjnymi;
  • realizacja zamówień materiałów biurowych;
  • wystawianie faktur sprzedażowych;
  • archiwizacja dokumentów;
  • zgłaszanie drobnych usterek.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1);
  • bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość
  • komunikatywność;
  • odpowiedzialność, dokładność i sumienność;
  • asertywność;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • wykształcenie średnie;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Prześlij nam swoje CV lub wyślij sms o treści 'recepcja' - oddzwonimy!

Tel.: 539-641-196

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Radonice k. Grodziska Mazowieckiego.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Żyrardów, mazowieckie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne