Realizator Dźwięku, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plTeatr Muzyczny CAPITOL - Realizator Dźwięku

Oferta archiwalna

Teatr Muzyczny CAPITOL

poszukuje osoby na stanowisko

Realizator Dźwięku

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • przygotowywanie, montaż, realizację dźwiękową spektakli teatralnych, koncertów;
  • obsługę mikroportów;
  • obsługę urządzeń, konserwacja sprzętu i okablowania;
  • montaż i demontaż instalacji elektro-akustycznej;
  • inne zadania elektro-akustyczne.

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze 1 etat.

Wymagania:

  • wykształcenie profilowe, np. absolwent wydziału akustyki lub bez wykształcenia profilowego z minimalną 2 letnią praktyką w zawodzie;
  • preferowane doświadczenie w realizacji nagłośnienia do spektakli teatralnych;
  • dobra znajomość sprzętu nagłośnieniowego, w szczególności mikserów cyfrowych Yamaha serii CL; sprzętu bezprzewodowego Sennheiser,  cyfrowej sieci audio DANTE;
  • znajomość oprogramowania do tworzenia i realizacji dźwięku, w szczególności Cubase, Nuendo, Qlab;
  • umiejętność organizowania pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dyspozycyjność;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu mtywacyjnego z dopiskiem "Realizator dźwięku",
na adres: Teatr Muzyczny Capitol, ul. Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław

lub za pomocą APLIKUJ TERAZ
 do 13 listopada 2017 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.