Radca prawny ds. zamówień publicznych, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plAltis - Holding Polska Sp. z o.o. - Radca prawny ds. zamówień publicznych

Oferta archiwalna

Altis - Holding Polska Sp. z o.o.

www.altis.ua

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@afyeast.com

Radca prawny ds. zamówień publicznych

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Kompleksowe tworzenie dokumentacji przetargowej dla Zamawiających (przetargi na roboty drogowe)
  • Udzielanie porad i sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa zamówień publicznych
  • Zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi
  • Bieżące doradztwo dla Wykonawcy zamówień publicznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Wpis na listę adwokatów/radców prawnych – warunek konieczny
  • Minimum 2 lata doświadczenia przy tworzeniu dokumentacji dla zamawiających – warunek konieczny
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista oraz biznesowa postawa

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę w zaangażowanym zespole profesjonalistów

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.