Przedstawiciel Techniczno-Handlowy, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plPROMAG - Przedstawiciel Techniczno-Handlowy <br><span id="uwagiDoStanowiska"><font size="3">(teren działania: woj. wielkopolskie)</font></span>

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
(teren działania: woj. wielkopolskie)

Miejsce pracy: Poznań

Numer ref.: PH/POZ/2019

Jeśli lubisz zagadnienia techniczne i chcesz się w tym obszarze rozwijać, jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami, dołącz do naszego zespołu.

Główne obowiązki:

  • utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami i ich obsługa
  • nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
  • realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku (produkty techniczne)
  • doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych
  • monitoring rynku oraz działań konkurencji
  • bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży B2B (najchętniej technicznej)
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik
  • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej
  • wysoka motywacja, samodyscyplina
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazna atmosfera i warunki pracy
  • narzędzia pracy: auto, laptop, telefon
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dostęp do najnowszych technologii w branży
  • wsparcie ze strony zespołu profesjonalistów
  • szkolenia i rozwój osobisty
  • bony na święta, nagrody jubileuszowe
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych
  • wyjazdy integracyjne

ZNAJDŹ NAS:

opisopisopisopis