Przedstawiciel handlowy, - oferta pracy - GoldenLine.plINTEGRA Consulting Poland Sp. z o. o., sp.k. - Przedstawiciel handlowy <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>Praca w trybie HO oraz w terenie – obszar pracy dopasowany do lokalizacji klientów</span>

 INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 1997 r. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – specjaliści i menadżerowie.

Dla naszego Klienta, firmy z branży rolniczej, zajmującej się pośrednictwem w handlu trzodą chlewną, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Praca w trybie HO oraz w terenie – obszar pracy dopasowany do lokalizacji klientów

Twoje zadania będą polegały na:

  • Realizacji wyznaczonych planów zakupowych i sprzedażowych (sprzedaż warchlaka do rolników/zakup tucznika od rolników),
  • Utrzymywaniu pozytywnych i długoterminowych relacji z klientami,
  • Pozyskiwaniu nowych klientów,
  • Monitorowaniu rynku w celu poszukiwania nowych możliwości biznesowych.

Pracodawca zapewnia:

  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie (możliwa także współpraca na zasadzie B2B),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielność oraz swobodę działania,
  • Niezbędne narzędzia pracy (tj. samochód, laptop, telefon).

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta w branży rolniczej,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.