Przedstawiciel handlowy, - oferta pracy - GoldenLine.plRentophono Sp. z o.o. - Przedstawiciel handlowy <br><span id="uwagiDoStanowiska">Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław</span>

Oferta archiwalna

Rentophono Sp. z o.o.

Spółka celowa, ogólnopolskiej grupy kapitałowej specjalizującej się w obrocie sprzętem elektronicznym, telefonami oraz akcesoriami peryferyjnymi poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • organizacja i prowadzenie spotkań handlowych
  • opracowywanie ofert handlowych
  • bieżąca opieka nad klientem
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie w handlu B2B będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę przy nowatorskim projekcie
  • znaczną samodzielność w działaniu
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub własną działalność (do uzgodnienia)
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od osiąganych wyników handlowych
  • zapewniamy niezbędne narzędzia (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop) oraz szkolenia