Przedstawiciel Handlowy, - oferta pracy - GoldenLine.plPromag - Przedstawiciel Handlowy <br><span id="uwagiDoStanowiska">(branża techniczna)</span>

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od 35 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań.       W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
(branża techniczna)

Miejsce pracy: Gdańsk (teren działania: środkowy pas woj. Pomorskiego)
(nr ref: PH/GD/01/2018)

Miejsce pracy: Łódź (teren działania: płd. część woj. Łódzkiego, płn. część woj. Świętokrzyskiego)
(nr ref: PH/ŁDZ/01/2018)

Miejsce pracy: Poznań/home office (teren działania: woj. Lubuskie, bez płn. części)
(nr ref: PH/LUB/01/2018)

Jeśli lubisz zagadnienia techniczne i chcesz się w tym obszarze rozwijać, jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami, to Ciebie właśnie szukamy.

Zadania:

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku (produkty techniczne)
  • doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych
  • utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami i ich obsługa
  • bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

Wymagania:

  • minimum 1,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży B&B (najchętniej technicznej)
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik
  • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • wysoka motywacja, samodyscyplina
  • dobra organizacja czasu pracy
  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie  będącej liderem w swojej branży
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • życzliwą i przyjazną atmosferę pracy
  • umowę o pracę
  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon
  • opiekę medyczną
  • karnet sportowy
  • ubezpieczenie na życie

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny wraz z  podaniem nr ref. prosimy przesyłać

za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)