Skuteczna rekrutacja

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miasto: Bydgoszcz

Ta oferta wygaśnie za !
To ostatnia szansa na aplikowanie.

Praca » Stanowiska » Sprzedaż » PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY AG CENTRUM

Renomowana Firma produkcyjno-handlowa z branży motoryzacyjnej, stawiająca
na innowacyjność i rozwój swoich produktów w kraju i za granicą poszukuje pracownika
na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub min. średnie,
  • mile widziana wiedza techniczna z zakresu samochodowych instalacji gazowych,
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży poparte sukcesami,
  • umiejętności negocjacyjne oraz analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • inicjatywa i skuteczność w działaniu,
  • doskonała organizacja pracy,
  • silna motywacja i nastawienie na realizację zadań,
  • znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office),
  • prawo jazdy kat. B.

Zadania:

  • obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku i konkurencji,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • raportowanie wyników pracy.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole handlowym,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • nowoczesne narzędzia i urządzenia konieczne do wykonywania pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia),
  • szkolenia i wsparcie w realizacji zadań.

www.agcentrum.pl

www.facebook.com/ekspertlpg

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz". Prosimy o zawarcie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.