Przedstawiciel Handlowy Key Account Manager- japońskiej jakości karmy dla psów i kotów, Żarów, Wałbrzych , Wrocław , Świdnica - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Przedstawiciel Handlowy Key Account Manager- japońskiej jakości karmy dla psów i kotów

Międzynarodowa firma Japonńska poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy Key Account Manager - Japonskiej jakości karmy dla psów i kotów.
To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 3~5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako przedstawiciel handlowy karmy dla zwierząt oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Szukamy osoby energicznej, pracowitej i nastawionej na sukces, która potrafi samodzielnie zorganizować czas pracy, umiejętnie planować i dążyć do realizacji celów. Wysoka kultura osobista i komunikatywność to niezbędne cechy i company representative.

Please send English CV

Przedstawiciel Handlowy Key Account Manager- japońskiej jakości karmy dla psów i kotów

Miasto: Żarów, Wałbrzych , Wrocław , Świdnica

Zakres zadań:

  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach -  karmy dla zwierząt,
  • Kreowanie długofalowych relacji z nowymi klientami,
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem,
  • Promocja oraz sprzedaż produktów będących w ofercie firmy,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów (Distributors, sklepy zoologiczne, lecznice weterynaryjne, groomerzy itp),
  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia obsługiwanych,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Sporządzanie raportów do HQ Tokio Japan.

Wymagania:

  • Znajomość branży zoologicznej, karmy dla zwierząt, karmy dla psów i kotów
  • Sprzedaż wysokiej jakości produktów mile widziana,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2~5 lata,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność przeprowadzania prezentacji i negocjacji handlowych,
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • Komunikatywność,
  • Silna orientacja na realizację celów,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny oparty na osiąganych wynikach,
  • Dużą samodzielność pracy,
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do osiągania celów.

Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV .

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".