Protokolant sądowy-stażysta, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plSąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie - Protokolant sądowy-stażysta

Oferta archiwalna

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

Ogłoszenie o naborze na staż urzędniczy w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Kd-111-11/2017 Wolne stanowiska: Protokolant sądowy-stażysta (umowa o pracę na zastępstwo – 1 etat)

Protokolant sądowy-stażysta

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Ogólny zakres czynności:
  • Protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach
  • Czynności biurowe w sekretariatach sądowych
A w szczególności:
  • Prowadzenie akt sądowych oraz urządzeń ewidencyjnych służących do ich rejestrowania
  • Wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarządzeń oraz inne czynności przewidziane w regulaminie wewnętrznego urzędowania sądów powszechnych.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera (środowisko Windows, MS Office – Excel oraz Word)
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność poprawnego pisania ręcznego
  • Umiejętność mnemotechnicznego pisania na klawiaturze oraz doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • Własnoręcznie podpisane podanie o przyjęcie do pracy na powyższe stanowisko, adresowane do Dyrektora Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
  • CV
  • Kserokopia dokumentu poświadczającego wykształcenie
Własnoręcznie podpisane oświadczenia:
  • O niekaralności
  • Że kandydat nie był karany za przestępstwa lub przestępstwo skarbowe i nie jest prowadzone żadne postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub o przestępstwo skarbowe
  • O posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych
  • O wyrażeniu przez kandydata zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2014.1182 z późn. zm.).
Wzór oświadczenia dostępny na stronie internetowej sądu: http://bip.warszawa.so.gov.pl/artykul/1527/3072/wymagane-dokumenty

Wymagane dokumenty z zaznaczeniem sygnatury konkursu należy składać w terminie do dnia 7 listopada 2017 roku w

Oddziale Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, ul. Marszałkowska 82, pok. 131, bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego).

Informacje w Oddziale Kadr pod numerami (22) 55 39 137, (22) 55 39 662.

Uprzejmie informujemy, że oferty złożone po terminie, niekompletne lub nieopatrzone stosownymi podpisami nie będą rozpatrywane.

KONKURS SKŁADA SIĘ Z TRZECH ETAPÓW:

I etap – selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu
II etap – praktyczny sprawdzian umiejętności
III etap – rozmowa kwalifikacyjna

Oferujemy

Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny
  • Miłą atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.