Projektant Nawadniania, - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa ProfAs Sp. z o. o. Doradztwo Personalne - Projektant Nawadniania

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla szczególnie w branży Industry & Buildings. Wierzymy, że nasz Zespół Rekruterów złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Aktualnie do działu projektowego wykonawcy izolacji przeciwwodnych oraz instalacji nawadniania poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Nawadniania

Region: mazowieckie
Numer ref.: PSN/MN/11/2019

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie systemów nawadniana i izolacji przeciwwodnych
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z powierzonymi klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Monitorowanie rynku, obserwowanie działań

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie przy projektowaniu systemów nawadniania
  • Doświadczenie w projektowaniu odwodnień budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • Preferowane wykształcenie wyższe Inżynieria środowiska lub pokrewne: Achitektura krajobrazu, Ogrodnictwo, etc.
  • Znajomość środowiska CAD oraz programów do obróbki grafiki
  • Znajomość ERP Comarch
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do pakietów medycznych
  • Niezbędne narzędzia pracy
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Grupa ProfAs Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania i żądania usunięcia.Poniższa klauzula jest opcjonalna:2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Grupa ProfAs Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: administrator.danych@profas.com.pl.