Projektant Instalacji HVAC, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plcavatina - Projektant Instalacji HVAC

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Nasze realizacje zlokalizowane są w sześciu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy ze sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Projektant Instalacji HVAC

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • aktywna współpraca z Działem Przygotowania Inwestycji oraz Działem Realizacji Inwestycji podczas całego procesu projektowo – realizacyjnego
  • opracowanie kompletnych projektów budowlanych w zakresie niezbędnym do uzyskania PnB,
  • opracowanie kompletnych projektów wykonawczych,
  • nadzór autorski na budowach,
  • opracowywanie rewizji do wykonanych rysunków wykonawczych i dokumentacji powykonawczej,
  • analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych (pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym),
  • analiza, ocena, sprawdzanie dokumentacji projektowej innych projektantów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska lub podobne,
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (lub w trakcie),
  • min. 3 letnie doświadczenie przy projektowaniu instalacji HVAC,
  • biegłość w obsłudze programu AutoCAD, Ventpack, BricsCAD oraz programów obliczeniowych,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny,
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny,
  • paczki świąteczne,
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • darmowa nauka języków,
  • imprezy firmowe,
  • wyjazdy integracyjne,
  • pyszna kawa,
  • atrakcyjne i komfortowe biura.