Programista, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.pl Nazwa Firmy - Programista

Archive offer

POS Group Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych Usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta – jednej z największych firm telekomunikacyjnych w kraju mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

  • Tworzenie funkcjonalności dot. planowania i projektowania sieci światłowodowych
    w języku Python dla narzędzia QGIS oraz bazy PostgreSQL
  • Wspólna praca koncepcyjna podczas definiowanie wymagań
  • Testowanie oraz walidacja zaimplementowanych funkcjonalności w narzędziu
  • Wdrażanie zmian w procesie inwestycyjnym w Firmie oraz w Firmach Partnerskich

Wymagania:

  • Programowanie w Python (minimum 2-3 lata doświadczenia)
  • Zarządzanie bazami danych MS SQL i PostgreSQL (+PostGIS)
  • Znajomość rozwiązań GIS (tj. QGIS lub ArcGIS) będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie  w powierzone zadania
  • Chęci  do pracy oraz rozwoju

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w rozwojowym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Multisport.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny
pod poniższym przyciskiem