Programista, Radom - oferta pracy - GoldenLine.plKomtech Sp. z o.o. - Programista

Oferta archiwalna

Komtech Sp. z o.o.

poszukuje osób na stanowisko:

Programista

Miasto: Radom

Region: mazowieckie

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z dużym doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze programowania aplikacji bazodanowych jest wybraną ścieżką rozwoju.

Główne zadania

  • Programowanie
  • Udział w nowych projektach dla klientów z sektora ubezpieczeniowego m.in. takich jak:

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – oddział Polska, Litwa, Łotwa i Estonia, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Cuprum, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Medicum, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Gaz …

  • Udział w utrzymaniu i rozwoju systemów będących w ofercie firmy (kreowanie wizji rozwoju funkcjonalnego oferowanych rozwiązań) m.in.

System KIS Ubezpieczenia zapewnia kompleksowe wsparcie dla procesu wystawiania polis oraz rejestracji i likwidacji szkód, jaki odbywa się w towarzystwach ubezpieczeniowych. Na spójne rozwiązanie składa się kilka modułów, z których każdy jest przyporządkowany pewnemu obszarowi działalności podmiotu. W ten sposób system ujmuje w sobie wszystkie zakresy działalności, począwszy od zagadnień związanych z kontaktami z Klientem, sprzedażą produktów, rozliczaniem wynagrodzeń pośredników (sieć wewnętrzna i zewnętrzna), likwidacją szkód aż po obsługę reasekuracji i sprawozdawczość. Pomiędzy wszystkimi modułami istnieje sprawna komunikacja, poprzez wzajemne udostępnianie danych i usług. Budowa systemu zakłada również integrację z innymi systemami.

  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • Tworzenie zapytań SQL / tworzenie raportów

Wymagamy

  • Podstawy w zakresie tworzenia aplikacji bazodanowych za pomocą dowolnego języka
  • Znajomość praktyczna lub teoretyczna relacyjnych baz danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Chęć do poszerzania wiedzy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoki poziom etyki i kultury osobistej

Oferujemy

  • Szkolenie
  • Wdrożenie na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + wynagrodzenie premiowe)
  • Stabilność zatrudnienia na najbliższe 10 lat
  • Dobrą kawę :)

Aplikacje należy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"
lub składać w biurze firmy:

Radom, ul. Rynek 10
tel. 48/ 33 111 00, tel./fax 48/ 33 111 02

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”