PROGRAMISTA PHP FULL-STACK, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plEdipresse Polska S.A. - {{offer.position}

Archive offer

PROGRAMISTA PHP FULL-STACK

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Edipresse Polska S.A.
Dodano
09.09.2019

Najważniejsze zadania na stanowisku:

  • utrzymanie kodu serwisu internetowego,
  • projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • integracja z zewnętrznymi usługami,
  • iteracyjne usprawnianie i upraszczanie serwisów Grupy Pomocni.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości PHP (5.x/7.x//MVC/OOP/WebServices),
  • bardzo dobrej znajomości HTML5/CSS3/Bootstrap,
  • doświadczenia w korzystaniu i tworzeniu RestAPI,
  • dobrej znajomości biblioteki jQuery,
  • znajomości tworzenia responsywnych aplikacji webowych (RWD),
  • znajomości systemu kontroli wersji Git,
  • wiedzy z zakresu działania i konfiguracji środowiska i jego elementów składowych pod kątem WWW (Linux),
  • komunikatywności, zaangażowania i samodzielności,
  • chęci i gotowości do rozwoju, inicjatywy we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • stałą współpracę ze stabilną, prężnie rozwijającą się firmą multimediową,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • rozwój wiedzy i umiejętności w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego,
  • dużą samodzielność i swobodę działania,
  • przyjazną atmosferę pracy bez korporacyjnych ograniczeń,
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy.

Niania.pl jest największym serwisem internetowym w Polsce ułatwiającym rodzicom znalezienie niani. Niania.pl wraz z pozostałymi serwisami grupy Pomocni.pl (Niania.pl, OpiekaSeniora.pl, OpiekaZwierzat.pl, PomoceDomowe.pl, Korepetycje.edu.pl, Remontuj.pl) jest polskim liderem w dziedzinie marketplace dla usług opieki. Niania.pl należy do firmy mediowej Edipresse Polska.