Programista Front-end (React), Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Programista Front-end (React) <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>DEPARTAMENT ROZWOJU APLIKACJI<br>Numer referencyjny: Millenet/DRA/FED/Gd <br>Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę</span>

Oferta archiwalna

Programista Front-end (React)
DEPARTAMENT ROZWOJU APLIKACJI
Numer referencyjny: Millenet/DRA/FED/Gd
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Gdańsk

Numer ref.: Millenet/DRA/FED/Gd

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja aplikacji transakcyjnej Banku dla Klientów i Pracowników w wersji web i mobile.
  • Chcesz:
  • Być częścią zespołu odpowiedzialnego za przebudowę głównej strony Banku Millennium?
  • Rozwinąć swoje doświadczenie w programowaniu?
  • Poznać specyfikę systemów bankowych?
  • Wziąć udział w ciekawych, prestiżowych projektach?
  • Poznać architekturę skalowalnego, dostępnego publiczne systemu transakcyjnego?

    Zaaplikuj

Nasze wymagania

  • Co najmniej rok komercyjnego doświadczenia w pracy z React i technologiami powiązanymi, m.in.: Redux, React Router
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript poparta zrealizowanymi projektami
  • Doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika
  • Biegłość w posługiwaniu się w narzędziami developerskimi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
    Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość JavaScript-ES6+, Typescript
  • Znajomość Angular2+
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST
    Mile widziane:
  • Chęć poznania złożonych systemów bankowych
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Zainteresowanie technologiami frontendowymi i .NET

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Stałą umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki
  • Interesujące projekty z dziedziny bankowości internetowej
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
  • Pracę ze złożonymi aplikacjami typu front-end
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Tak się u nas pracuje

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie: adres: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Bank Millennium S.A. inspektorem danych osobowych.